Jdi na obsah Jdi na menu
 


Message to the (holy:) John day and night/Poselství ke slavnosti dne a noci (svatého) Jana 24.6.2021

Poselství ke svatojánskému svátku/svatojánské slavnosti ze dne 24.6.2021     :

(svatý) Jane, když tě poprosili o poodhalení tvého tajemství, co jsi na to řekl?

     Ten/Ta, který/á si utvořil/a na oblačné (své svaté)…  Prázdnotě Plnosti(í) svůj Trůn, mě dal/a poznat:

V kulturách se(n) objevuje zajímavá věta: Ale ti, kdo Mně uctívají, půjdou ke Mně.

Bytost ve skrytosti mluví k nám, a něco nás k tomu lne, nemusíme mít vědomou zkušenost. Tam, kam takoví uctívači půjdou, to souvisí s (T)Avalonem, posvátným královstvím, dimenzí neviditelnou, ale zcela skutečnou: někteří mocnáři tohoto světa by ji, po zhmotnění, chtěli zničit. Proto zatím chce být neviditelná.
 

Zaznívá zpěv, ve kterém se zmiňuje, že tenhle den a tahle noc jsou dobou, kdy individuální síly jedince a síly Bytosti EUIOA JHVH se slučují, koexistují a jednají, že jsou časem i místem, kde (jedinečné) dary jedince vzbuzují nadšení, obohacují (JHVH), posvátně naplňují EUIOA…..

A naopak, kdy a kde jedinečné dary JHVH i EUIOA vzbuzují nadšení, obohacují, darují Plnost, rajskou šťávu…..

 

A mé já (velkosti prachu) nadšeně zvolalo: Ty, jsi… má Mistryně, Bohyně, Paní/můj Mistr, Bůh a Pán.

 

Chápu, že pro ty, které neoslovuje duchovno, se často vyskytují postoje (do určité míry pochopitelné): Boha/Bohyni jsem neviděl/a, tak přeci neexistuje.  Empiricky takovou bytost nezjišťuju, tak pro mě neexistuje. Když něco nemohu změřit, tak se to vymyká zdravému rozumu. Pro takové lidi bych měl jeden vtip: Mladík potká slečnu při festivalu, ve kterém se zrovna zmiňuje víra v Boha. Mladík se slečny nenuceně zeptá: slečno, věříte? Slečna odpoví: Neviděla jsem, tak nevěřím. Mladík ji položí s úsměvem otázku: Já jsem taky Vaši jeskyňku neviděl a přesto věřím, že se na mě ve skrytu usmívá (a přitom okolnosti naznačují, že například bytost dívky nezměnila pohlaví, že je taková od Přírody).

Pro ty, které neoslovuje duchovno, mám zajímavé oblasti k případnému prozkoumání: alternativní směry v léčení, posilování svalů e energie svalů/organismu ve vzájemném vztahu, jak prožívat plně okamžiky mého života například aby byly naplněné elánem: zvyky, sezónní činnosti, slavnosti a svátky…

Co by bylo zajímavé (i duchovně nebo psychologicky) zkoumat: Vliv karmy jedince i karmy skupin i společnosti na události (karma jedince v relativitě na průběh událostí, jak karma cestu modeluje), B. si nepřeje nemoc, proč tedy nemoc existuje? Jak společnost, skupiny i jedinci vnímají Jana Husa, Jeronýma Pražského, Jana Kozinu, Jánošíka, Jana Ámose Komenského…Ježíše Krista? Proč často nesnáší a nechce chápat duchovní rozhovory? Proč volí často nebo volila často násilí i v léčení? Můžeme začít zázračné spojení …neviditelného s viditelným     ?

 Pro společnost dneška bych rád viděl přínos: rozvoj jedince v úplnosti a aby byly (když použiji starší slovník:) Slušovice pro každého.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář